Sarı Hurda işlem görmesi zor olan bir madde değildir. Pirinç dövülebilen yani dövme işlemi gören bir maddedir. Bu nedenle pirincin içindeki bakır oranı önemlidir. Bakır ne kadar yüksek ise sarı hurda daha yumuşak olur. Bu sayede istediğiniz şekli daha kolay verebilirsiniz.

Loader

Sarı Hurdası kullanım alanları genel olarak süs eşyası ve el işleri gibi sanatsal faaliyetlerdendir. Bu hurda türü milattan önce de bilinen ve kullanılan bir metal olmuştur. Yaygın olarak gemi endüstrisinde gemi pervaneleri ve hareketli parçaların bağlama yataklarında kullanılmaktadır. Bu tür hem dayanıklı hem de aşınma oranı düşük bir metal türüdür. Sarı aynı zamanda günlük kullanım alanlarında da sıkça karşımıza çıkar. Örnek verecek olursak; su vanası, su saati, anahtar ve kilit gibi eşyaları sayabiliriz.

 

Sarı hurdası pirinç materyali için kullanılır. Görünümü sarı ve parlak olan pirinç sarı hurda kolay işlenebilen bir metaldir Bilinen 13 çeşit pirinç sarı hurdası metali vardır. Bu çinko ve bakır alaşımlarının değişik karıştırılmasından  oluşmaktadır.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Firması Fiyatları

Hurda Sarı, Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Sarı Hurda da En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Sarı Hurda
Sarı Hurda Alan Firmalar

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat