Hurdacı Kadıköy
In: istanbul hurdacılar0

Hurdacı Kadıköy İstanbul – 0532 237 34 25

Hurdacı Kadıköy İstanbul ve Geridönüşüm firması olan Akkuş Metal, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye ve Kadıköy ilçemizde sizlere İstanbul un her yerinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti ve fiyatı sunma düşüncesindedir. İstanbul’da hurdalarınızı yerinizde ve değerinde değerlendiriyoruz. Hurdacı Kadıköy İstanbul 0532 237 34 25 Hemen bize ulaşın. Kadıköy Hurdacı

Hurdacı Kadıköy İstanbul hakkında

Kadıköy Hurdacı
Kadıköy Hurdacı

En yakın hurdacı, Akkuş Metal Geridönüşüm Ticareti teslimat, zamanında ödeme, zamanında ve yerinde alım gibi konularda müşteri memnuniyetinde lider durumdadır. Hurda İSTANBUL

Hurdacı istanbul firması Akkuş Hurda’nın ana prensibi sürekli ve tam olarak  müşteri memnun kalmasıdır. Elektronik hurda istanbul içinde faaliyet gösteren Akkuş Metalin ilk amacı Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşterilerimizi memnun etmektir.

Akkuş Hurdacı Hurda Alım Satım

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

En yakın hurdacı metal alımlarınızda sizlere yüksek fiyatlar sunmak için çabalamaktadır. Hurdacı Kadıköy İstanbul içinde imalat atığı hurdalardan temiz, güzel ve firesiz görünüme sahip yeniden kazanım toplama alanı oluşturulması amacıyla gerekli hurda hizmetleri de veriyoruz. İstanbul Hurda Firmaları

Hurdacılar arasında Akkuş Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi her zaman kalite güvencemizi ve anlayışımızı bir kademe daha yükseltmeyi hedefliyoruz.

Hurda fiyatları konusunda metal borsasından faydalanmakta olan firmamız en güncel fiyatlar ile hurdalarınızı adresinizden teslim alır. Hurda akü istanbul içinde memnuniyet odaklı hizmet vermekte olan firmamız değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışır.

esenyurt hurdacı istanbul
esenyurt hurdacı istanbul

Her türlü hurdanızı toplu olarak satmak veya hurda almak istediğinizde bizimle iletişime geçin. İstanbul hurda alım satımı işlerini başarıyla sunarak hurdalarınızın doğaya yeniden kazanımını sağlayıp kazandırmaktayız.

Kendi nakliye araçlarımızla, Hurda Metal döküm ve demir çelik sektörüne hammadde tedarik etmektedir. Firmamız dinamik bir ekip çalışması ile müşterilerine hızlı ve rekabetçi avantajlar sunar. Akkuş metal sektörün önde gelen firmaları içindedir.

Zamanında ve kaliteli hizmet ile adı anılmakta olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaçlar.

Hurdacı İstanbul
Hurdacı İstanbul

Satmayı düşündüğünüz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır gibi malzemeleriniz varsa telefonda detaylarıyla bildirebilirsiniz.

Sizin de ev ve işyerlerinizde biriken hurda, klima, güneş enerjileri, pimapen, pencere, çelik kapı, elektrik kabloları, çatı malzemeleri. Fabrika hurdaları, demir, sarı, bakır, kablo, krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, paslanmaz hurda, güneş enerjisi hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, şofben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en yüksek fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Diğer sitemiz İstanbul Hurda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 237 34 25
Open chat