Kurşun Hurda, 4500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Yüksek korozyona dayanabilen, yoğun, sünek ve dövülebilir mavi-gri renklerde bir metaldir.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Alım Firmaları

Bu metal tüm metaller içinde en yüksek geri dönüşüm oranına sahip olan bir metaldir. Kurşun en önemli özelliği yüksek korozyon direncine sahiptir. Kurşun korezyona karşı yüksek direnci nedeniyle denizcilikte oldukça tercih edilir. Bu sebeple de üretildikten sonra yüzyıllar geçmesine rağmen kurşun hurda alımı sayesinde geri dönüşümler sağlanıyor. Kurşunun hem üretimi hem de tüketimi dünya çapında artar. Günümüzde üretilen tüm kurşunların yaklaşık olarak yarısı kurşun sayesinde yapılır. Son zamanlarda, geri dönüştürülmüş kurşunun miktarı artmaktadır. Bu anlamda gelecekte kurşun üretim oranının artması da beklenmektedir.

Günümüzde kurşun özellikleri sayesinde birçok alanda kullanıldığı için oldukça talep görmektedir. Bundan dolayı kurşuna ihtiyaç da artar. Kurşun hurda fiyatları değişiklik göstermektedir.

Kocaeli’nin neredeyse bütün semtlerinde uygun fiyatlara kurşun hurda satın almaktayız.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Kurşun Hurda da En Yüksek Fiyat

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Sarı Hurda
Sarı Hurda Alan Firmalar

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat