Demir hurda fiyatını dünyada en çok geri dönüşüm yapılan materyallerden biridir ve dünyadaki çeliğin yarısından fazlası demirden üretiliyor. Hurdacılık Türkiye’de son zamanlarda inşaat sektörünün gelişmesiyle daha çok öne çıkıyor. Hurda Demir Fiyatları nı belirleyen faktör hurdanın cinsidir. Piyasadaki en uygun hurda fiyatı nı Akkuş Metal Hurdacı vermektedir.

Evlerde ve işyerlerinde Hurda ve atıl halde duran parçalar hammadde olarak kullanılarak tekrar geri dönüşüp hayata geçtiği zaman hem ticari piyasaya önemli bir katkı sağlar hem de Geri Dönüşüm için fayda oluşturur.

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

Akkuş Metal Hurdacı Firması Olarak, İstanbul ve çevresindeki tüm illerde ve ilçelerde Hurda Demir Alımı en yüksek fiyatla yapıyoruz. Demir Hurda Alımı değerlerine göre yapmakta olan Akkuş Metal sizlere en iyi fiyatlandırmayı sunmuş oluyor. Böylece siz de hurda larınızı yüksek kâr marjları ile değerlendirebilmektesiniz.

Demir Hurda da En Yüksek Fiyat

Hurda Alım Firmamız, Hurda ları gerçek ağırlık ve ebat değerlerinden satın alıyor. Hurdalar ekonomik ömrünü tamamladığı için kullanım dışı kalmasıyla birlikte hurda niteliği kazanmaktadır. Hurdacı hammaddenin yeniden ekonomiye kazanımına yönelik tekrardan İstanbul Hurda Geri dönüşüm tesislerine teslim edililir. Ve böylece ekonomiye katkı sağlanır.

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Güncel Demir Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Demir Hurda
Demir Hurdacı Fiyatları

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat