20 yıllık deneyimimiz ile KOCAELİ’de hurdacılığı çevreye ve doğaya saygı çerçevesinde, bilinçli ve işinde uzman personelimizle bilinçli bir şekilde hak hukuk şartlarına uyarak sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz tüm araç gereç ve ekipman yardımıyla söz verdiğimiz gibi zamanında teslim ve iş bitirme garantisi veriyoruz. Her türlü yeniliğe açık ve teknolojiyi yakından takip eden bir biçimde faaliyet gösteriyoruz. Aldığımız ürünlerin %100’lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye faydalı hale getiriyoruz. Müşterilerimiz her zaman bizim en önemli referansımızdır. Bizim için para araç ,güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızı da çevremizde başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz. Elinizde bulunan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları, kağıt hurdaları ve diğer atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimize olan bağlılığımız, yüksek rekabetçi fiyatlandırma, anında, dürüst ödeme ve iki saatlik yanıt verme süresi ile bizi Marmara bölgesinde Kocaeli hurda firmaları arasında hızla yükselen firmalardan birine dönüştürdü.

Bugün en modern ekipmanlara ve uzman bir kadroya sahibiz. Tüm kamyonlarımız ve çeşitli büyüklükteki konteynerlarımız, balya makinesi ve diğer ağır ekipmanlarımız ile birlikte, hurda alımında sizlere 24 saat hizmet vermeye hazırız.

Hurda metallerinize cazip ve rekabetçi fiyat teklifi almak için konusunda uzman deneyimli bir personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

0532 237 34 25
Open chat