Alüminyum hurda ve yeniden üretilen alüminyumu kıyaslarsak%35’e varan yani 3’te 1 oranında enerji olarak tasarruflu olur. Bu sayede yeraltı zenginlikleri korunmuş olacak ve havayı da daha az kirletmiş oluruz. Bu sayede gelecek nesillere güzel bir dünya bırakabileceğiz.

Alüminyum hurda alım işlemleri çoğu şirket ya da bireysel olarak çalışan kişiler tarafından alınır. Bu işlemler alüminyum piyasasını sektörün yapıtaşlarından biri haline getirmektedir.

Son zamanlarda kazandığı önem ile piyasanın olmazsa olması haline gelen alüminyum için, eğer elinizde varsa bu işi yapan alüminyum hurdası alan Akkuş Metal Hurdacı ile görüşmelisiniz. Alüminyum hurda fiyatları satışlardaki artma nedeniyle iyiden iyiye artmıştır.

Sektörde oldukça büyük yer tutan alüminyum hurdacılığı fiyatları oldukça artırmıştır. İstanbul alüminyum hurdası alım işlemlerini yapan sektörde öncü firmalar arasında Akkuş Metal bulunmaktadır.

Gerekli tartım ve ölçümler yapıldıktan sonra elinizdeki Alüminyum hurda nın değeri ne ise o ücreti alıp bu hurdayı satabilir ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Hurda alım işlemlerini yapmakta olan firmamızla görüşüp elinizdeki krom hurdalarınız ile ilgili olarak bilgi alarak ve fiyat öğrenebilirsiniz.

Demir Hurda
Demir Hurda Alan Firmalar

Fiyat soruşturması yaptığınızda elinizdeki ederine satma ihtimaliniz artar. Kocaeli krom hurda alım ve satım işlemleri Akkuş Metal Hurdacı & Geri Dönüşüm tarafından yıllardır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz…

Biz Akkuş Metal olarak yıllardır değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

Sarı Hurda
Sarı Hurda Alan Firmalar

Hurdaların alımı konusunda fiyatlar farklılık gösterir. Örneğin krom hurdalar iki çeşittir. Bunlar 310 ve 430 kalite olarak bilinmektedir. 310 kalite krom, çok pahalıdır. Fakat değerinde alım ve satım yapmak krom hurdalar için büyük önem taşır. Hurdaları geri dönüşüm yapmakta büyük önem taşır.

Hurda alımı konusunda ise Akkuş Metal Hurda sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile her noktada uzmanlaşmıştır. Uzman ekibi ile bulunduğunuz noktaya sorunsuz bir şekilde gelip bu kaliteli hizmeti size de yaşatmaktadır.

Krom Hurda da En Yüksek Fiyat

Sarı Hurda
Çinko Hurda Alan Firmalar

Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurda nızı satmamanızı öneriyoruz.

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, ahşap kapı, pencere, çelik kapı, Laminat parke. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, sarı, bakır, kablo, Krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

0532 237 34 25
Open chat