Hurdacı Telefon

Hurdacı araştırırken Geridönüşüm firması olan Akkuş Metal, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, GebzeGölcükİzmitKandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez (Tütünçiftlik) Kocaeli nin her yerinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti ve fiyatı sunma düşüncesindedir. Kocaeli’de hurdalarınızı yerinizde ve değerinde değerlendiriyoruz. Hurdacı Telefon Kocaeli 0532 237 34 25 Hemen bize ulaşın.

Akkuş Metal Geridönüşüm Ticareti teslimat, zamanında ödeme, zamanında ve yerinde alım gibi konularda müşteri memnuniyetinde lider durumdadır. Hurdacı Kocaeli

Hurdacı Telefon için Akkuş Hurdacı’nın ana prensibi sürekli ve tam olarak  müşteri memnun kalmasıdır. Akkuş Metal olarak ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşterilerimizi memnun etmektir.

Kocaeli Hurdacı Telefon

Hurdacı Akkuş Metal
Akkuş Metal Hurdacı

En yakın hurdacı hurda alımlarımızda sizlere yüksek fiyatlar sunmak için çabalamaktayız. Kocaeli imalat atığı hurdalardan temiz, güzel ve firesiz görünüme sahip yeniden kazanım toplama alanı oluşturulması amacıyla gerekli hurda hizmetleri de veriyoruz. Kocaeli Hurda Firmaları

Hurdacılar arasında Akkuş Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi her zaman kalite güvencemizi ve anlayışımızı bir kademe daha yükseltmeyi hedefliyoruz.

Hurda fiyatları konusunda metal borsasından faydalanmakta olan firmamız en güncel fiyatlar ile hurdalarınızı adresinizden teslim alır. Memnuniyet odaklı hizmet vermekte olan firmamız değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışır.

Her türlü hurdanızı toplu olarak satmak veya hurda almak istediğinizde bizimle iletişime geçin. Firmamız Kocaeli ilimizde hurda hizmetlerini başarıyla sunup hurdalarınızın doğaya yeniden kazanımını sağlayarak kazandırmaktadır.

Kendi nakliye araçlarımızla, Hurda Metal döküm ve demir çelik sektörüne hammadde tedarik etmektedir. Firmamız dinamik bir ekip çalışması ile müşterilerine hızlı ve rekabetçi avantajlar sunar. Akkuş metal sektörün önde gelen firmaları içindedir.

Zamanında ve kaliteli hizmet ile adı anılmakta olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaçlar.

Kocaeli Hurdacı
Kocaeli Hurdacı Firması Fiyatları

Satmayı düşündüğünüz hurda demir çelik paslanmaz alüminyum bakır gibi malzemeleriniz varsa telefonda detaylarıyla bildirebilirsiniz.

Sizin de evde birikmiş hurdalar, güneş enerjileri, klima, hurda plastik, hurdaları, pimapen, pencere, çelik kapı. Elektrik kabloları, çatı malzemeleri, fabrika hurdaları, demir, sarı, bakır, kablo, krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, güneş enerji hurda. Televizyon hurdası, buzdolabı, çamaşır makinası, şohben, demir talaşı gibi hurdalarınız varsa yerinden en iyi fiyatlarla alıyoruz.

Firmamızdan bilgi almak için 0532 237 34 25 nolu telefondan bizi arayabilir, whatsapptan yazabilir veya burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.
Firmamızı yerini haritalarda görmek için burayı tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
1
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by